Η Zante Ferries ενημερώνει το επιβατικό κοινό, ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στους λιμένες Αλεξανδρούπολης και Σαμοθράκης, σήμερα Πέμπτη 10/12/2020 το δρομολόγιο του πλοίου μας Ε/Γ – Ο/Γ “ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ” από Σαμοθράκη προς Αλεξανδρούπολη στις 07:00 δεν πραγματοποιήθηκε.
Για οποιαδήποτε νεότερη εξέλιξη θα υπάρξει ενημέρωση.
![](https://arxipelagos.gr/wp-content/uploads/2018/12/ADAMANTIOS-KORAIS-ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΚΟΡΑΗΣ-2.jpg)
Το Αρχιπέλαγος είναι η πρώτη και μοναδική πύλη ενημέρωσης που δημιουργήθηκε από μια ομάδα γεμάτη δημιουργική ενέργεια και αγάπη για την Ελληνική Ναυτιλία.