Πραγματοποίησε σήμερα το τελευταίο του δρομολόγιο από τα άγονα νησιά των Κυκλάδων Φολέγανδρο και Σίκινο, το Ε/Γ Ταχύπλοο Καταμαράν “Flying Cat 4”.
Το Ταχύπλοο της HELLENIC SEAWAYS από τις 25 Μαΐου εξυπηρέτησε και συνέδεε καθημερινά με τη Ραφήνα τα δύο μικρά νησιά, ενώ από την Τρίτη και μέχρι τέλος του μήνα θα εξακολουθήσει να εκτελεί τα προγραμματισμένα δρομολόγια από τη Ραφήνα στις 07:15 για Τήνο, Μύκονο, Νάξο και Ίο.