Το Φ/Γ-Ο/Γ «ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ» ανέβηκε σήμερα το πρωί στην πλωτή δεξαμενή του Ο.Λ.Π. στο Πέραμα «PIRAEUS I» ώστε να εκτελεστεί ο δεξαμενισμός του πλοίου, ο οποίος θα διαρκέσει έως την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου βάσει του προγράμματος του Ο.Λ.Π.
![Στη Δεξαμενή ο «Πελαγίτης»](https://arxipelagos.gr/wp-content/uploads/2019/01/Στη-Δεξαμενή-ο-«Πελαγίτης».jpg)
Το Φ/Γ-Ο/Γ «ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ» ανέβηκε σήμερα το πρωί στην πλωτή δεξαμενή του Ο.Λ.Π. στο Πέραμα «PIRAEUS I» ώστε να εκτελεστεί ο δεξαμενισμός του πλοίου, ο οποίος θα διαρκέσει έως την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου βάσει του προγράμματος του Ο.Λ.Π.
Sign in to your account