Στη γραμμή ΡΑΦΗΝΑ – ΤΗΝΟΣ – ΜΥΚΟΝΟΣ – ΠΑΡΟΣ – ΝΑΞΟΣ ξεκίνησε σήμερα δρομολόγια το Ε/Γ Ταχύπλοο Καταμαράν «Super Jet».
Το Ταχύπλοο της SEAJETS με καθημερινή αναχώρηση στις 07:40 ουσιαστικά ανέλαβε για λίγες ημέρες τα πρωϊνά δρομολόγια της Ναυαρχίδας της εταιρείας, Ε/Γ-Ο/Γ «TERA JET», το οποίο πρόκειται να ξεκινήσει τα δρομολόγιά του σε μία εβδομάδα, στις 25 Μαΐου, ενώ το «Super Jet» θα εκτελεί απογευματινά και βραδινά δρομολόγια από Ραφήνα για Τήνο και Μύκονο.